Gianna Michaels - Forum
Sunday, 2016-12-04, 02:56:26
Welcome Visitor | RSS
Riddick Campus
Home
Sign Up
Log In
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: ninna, grandmasterB, yasash, riddick 
Forum » X-Rated » SuperStars » Gianna Michaels
Gianna Michaels
nutzyDate: Thursday, 2013-06-20, 23:27:37 | Message # 1
Lector
Group: Moderators
Messages: 357
Awards: 1
Status: Offline
Gianna Michaels

Babe name: Gianna Michaels
Aliases: Gianna Micheals, Gianna Rossi, Gianna Michael, Gianna Nelson, FTV Becky
Date of Birth: June 6, 1983 (30 years old)
Place of Birth: Seattle
Country of Origin: United States
Eye color: Blue
Hair color: Brown
Measurements: 34DD-27-38
Fake boobs: No
Piercings: Tongue; ears
Tattoos: Right shoulder; 5-pointed star mid-back right side of spine

http://www.freeones.com/html/g_links/Gianna_Michaels/
http://www.fantasygirlgianna.com/
http://www.boobpedia.com/boobs/Gianna_Michaels

            


"Unirea dintre barbat si femeie este precum comuniunea dintre Cer si Pamant, iar Cerul si Pamantul dureaza vesnic tocmai datorita acestei comuniuni perfecte. Oamenii au uitat acest secret, devenind muritori. Dar cei ce-l cunosc au deschisa in fata lor adevarata cale spre Nemurire" - Shang-Ku-San-Tai

 
deeaDate: Saturday, 2013-06-22, 18:59:07 | Message # 2
Lector
Group: Moderators
Messages: 360
Awards: 1
Status: Offline
GIF's

                             




 
ninnaDate: Wednesday, 2013-09-25, 21:48:43 | Message # 3
Lector
Group: Support
Messages: 411
Awards: 3
Status: Offline
                       

 
yasashDate: Sunday, 2013-12-29, 02:16:26 | Message # 4
Doctor
Group: Administrators
Messages: 1424
Awards: 5
Status: Offline
                         

“Iubirea nu inseamna doar trup, din moment ce are in vedere sentimentul, si nu este doar spirit, din moment ce se consuma intre doua trupuri” - Maurice Merleau-Ponty (Elogiul filozofiei si alte eseuri)

 
ninnaDate: Sunday, 2014-01-19, 23:26:37 | Message # 5
Lector
Group: Support
Messages: 411
Awards: 3
Status: Offline
                                      

 
Forum » X-Rated » SuperStars » Gianna Michaels
Page 1 of 11
Search:


Copyright MyCorp © 2016