Thursday, 2024-04-18, 23:26:21
Welcome Visitor | RSS
Riddick Campus
Home
Sign Up
Log In
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: yasash, grandmasterB, riddick, ninna  
Forum » Media Channels » Funny WTF » Copii spun lucruri traznite
Copii spun lucruri traznite
yasashDate: Thursday, 2011-06-16, 22:07:17 | Message # 1
Doctor
Group: Administrators
Messages: 1431
Awards: 5
Status: Offline
De curand am primit un link de la un prieten care mi l-a recomandat cu mare caldura :))
am intrat de curiozitate sa vad despre ce e vorba .. dupa ce am citit ce e acolo, m-am tavalit minute bune pe jos de .. ras. cum naiba exista asemenea specimene ? cum naiba au ajuns sa locuiasca cu noi pe aceasta planeta ?
in prima faza nu stiam unde sa-l postez, am zis ca-l pun la anal in categoria "nu incercati asa ceva acasa sau in oricare alta parte a planetei" dar pana la urma, faptul ca m-a facut sa rad cu atata pofta m-a facut sa-l postez aici.

Voila!

Soooo, hai sa citim impreuna cateva fragmente (sry, sunt NSFW):


(29-Apr-2008, 15:17)

Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{

E o persoana reala sau un troll? Nu se stie. Urmeaza reactii, mai agresive sau mai putin agresive. Un exemplu:

lideea (29-Apr-2008, 17:53)
ce pot sa spun…am ramas cam socata de ce scria o fetita ca altfel nu pot sa i spun…de 11 ani despre sex…si nu pot sa nu ma intreb ce coeficient de inteligenta are…sa ai orgasm daca inghiti sperma ejaculata dupa un sex oral…si sa mai si crezi lucrul asta, sa habar nu ai unde se afla himenul…si sa faci sex fara sa ti fi venit ciclul, mi se pare total imposibil de crezut, prima oara mi s a parut o gluma, era prea de tot ca sa pot crede. eu de curand am facut 21 de ani, sunt virgina inca, stati linistite nu ma compatitmiti, nu am nevoie…din contra daca as trai si de 100 de ori tot nu as face o pana la 20 de ani…am un iubit de putin timp la care am inceput sa tin si cred ca in curand o sa si intample..am mai avut iubiti pana acum, nu sunt o incuiata, nu sunt urata, nu sunt timida din contra…pur si simplu nu m am simtit pregatita…iar acum am inceput sa mi dau seama ca sunt 100 la suta pregatita, avand o varsta, avand anumite cunostinte, trecand de varsta complexelor si temerilor credeti ma ca ma simt excelent…sunt relaxata, nu sunt timorata, nu am nicio teama…este grozav..ma refer la momentele intime cu prietenul meu…tocmai de aceea eu as sfatui toate fetele sa incerce sa se gandeasca bine, nu neaparat sa ramana virgine pana la 21 deani..toate fetele sunt diferite..eu la 21 m am simtit pregatita, tu poate la 18 sau la 20…insa credeti ma ca atunci cand o faci pentru ca simti, pentru ca iti doresti si nu exista absolut nicio teama, nu o faci din compromis e grozav…senzatia e uimitoare…si nu regret absolut deloc faptul ca sunt ultima dintre prietenele mele care mai este virgina, nu ma raportez la nimeni altcineva decat la mine. nu neg ca am avut o tentativa la 19 ani cun baiat insa m am oprit pentru ca pur si simplu mi am dat seama ca era doar un compromis..pentru a l determina pe el sa nu ma paraseasca, trist insa ma bucur ca mi am dat seama la timp si m am oprit. sunt sigura ca as fi regretat plus ca nu ma simteam in largul meu..in concluzie nu eram pregatita..nici nu pot sa compar cum ma simt acum fata de situatiile trecute. nu vreau sa va plictisesc, mai alex pe “doamnele” de 11 ani dar mi se pare trist sa incepi o viata sexuala la 11 ani fara ca macar sa stii ce implica si cat de grozava e daca o incepi la momentul potrivit. cam atat si daca are rabdare cineva sa citeasca pana la sfarsit sper sa si invete cate ceva din ce am scris mai sus, nu am pretentia ca sunt o invatata odar impartasesc experienta mea, care cred ca este una fericita, voi reveni dupa ce voi face pasul, probabail cel mai curand posibil si poate va voi povesti cat de frumos a fost…o zi buna sa aveti si bucurati va de viata cum vreti voi, nu cum cere societatea..ma refer aici la presiunea de a nu mai fi virgina, wow ce rusine pe mine..o virgina la 21 de ani..aici era o ironie, am specificat in cazul in care anumite persoane nu inteleg, v am pupat si iubiti va mult..pe voi inseva

Vine si replica (ceva mai dura):

(29-Apr-2008, 18:32)
Pentru fata de 21 ani,lideea (29-Apr-2008, 17:53). cum adica sunt prea mica/ Pai tu crezi ca fac sex adevarat? Nu fak asa, caci stiu ca apar probleme plus ca de afla ai mei nush ce fak. Eu ziceam de celelalte sexuri, care le fac fetele la iubitii lor, cand sunt excitati si ele vor sa ramana virgine, cum si eu vreau asta. Poate de aceea te-a prins 21 ani virgina, ca n-ai stiut sa pastrezi iubitii, shi i-ai schimbat mereu. asta inseamna ca nu ti-au placut destul, nu k tu ai fi mai de fier ca altele. Mie imi place prietenul de-l am, tin enorm la el, este primul care a fost in viata mea shi sper ca ultimul, dar daca un baiat nu-i satisfacut de fata lui, la ce mai vb cu ea ? Doar ca e frumoasa sau ca sa-i treaca timpul ? Zici ca sunt micuta, pai nu-s singura, doar eu stiu 8 din colegele mele care au iubiti ca fac jocuri sexuale cu ei, asta daca n-or fi si altele de nu spun si nu stiu eu.Prietenul meu spune clar ca daca fata nu-i ofera placere, la ce sa arda gazul degeaba k ea, ca dragostea (pe sek) e ca shi moarta. Prietenul meu se excita foarte usor, ce sa fac, sa-l las asa ? Nu-i destul ca si asa e suparat ca nu stiu cum sa-i ofer placere mai bine ? nu toate fetele fac sex anal si oral cand vor sa-si pastreze baietii lor fara a risca mai mult? Eu asa am auzit. Ier de himen de unde vrei sa stiu locul, daca e astupat? Ce tu esti facuta altfel, ori te dai desteapta sa te laude careva. Vezi mai bine de iubitul de-l ai acum, ca fuge dracului si asta, de-l mai tii mult cu coaiele umflate si lasa morala. Eu voiam un sfat la problemele de nu le stiu bine, nu morala si inca de la o virgina batrana…Mai bine du-te la tipul ala de-l mai gasesti..shi ..dezverginare usoara fata…

Iar apoi incepe circul:

CRISTINALADY (30-Apr-2008, 17:40)
Doamnnnnnnneee atatea proaste si curvulitze p aici!!! cum dreq a ajuns mucoasa aia mica de 11 ani mihaela parka sa se gandeasca la p**a de la varsta asta …mai e si idioate rau de tot !! fey fetiza vezi k faci o mare greseala…auzi tu sa faci muie de la 11 ani si saincerci sa te futi in cur k in pizda ti-e prea frika k afla mama smile)) idioatelor puneti mana p carte si lasati pula

Autoarea postului initial se retrage:

(30-Apr-2008, 17:56)
Mihaela_trista. Ohh fetelor dar rele sunteti, sariti k gusteritele cu vorbe grele spre mine, fara ca eu sa jignesc pe cineva. Am crezut ca e un Site si pt fetele mai mici, care au ocazia de-a pune si ele intrebari, ca e adevarat, nu stim multe despre sexuri si baieti, dar nici sa fiu iapa voastra de bataie, nu vreau. Voi sunteti perfecte? Nu sijeti deloc, n8imik, nimk, hai lasati mandria ca toate ati facuto, va vad in scoala si peste tot, inca de la varsta mea, credeti ca eu sunt unikata, m-am ales eu din fetele de varsta mea ? Pai am facut si eu dupa colegele ce au prieteni, amica..tate asa fak si sunt uluita ca voi va mirati. De ce ? Ca si voi ati fost de 11-12 ani si faceati la fel, ori deja v-ati plictisit? Imi pare rau ca am intrat pe acest Site, o fata mi-a spus, ca nu-l stiam, zicea ca pot afla multe raspunsuri la tot ce nu stiu..dar m-am inselat. Distrati-va fara mine..nu mai intru sa va raspund la rautati.

Dupa care urmeaza un lung sir de mesaje cu injuraturi, jigniri s.a.m.d. Autoarea postului initial revine dupa mai mult de jumatate de an:

mihaele_super hapy (01-Jan-2009, 19:06)
buna girls ..sa stiti ca nu mai sunt supy pe voi.Chiar daca ati fost rautacioase mi-am dat seama ca ati facut asta doar pentru ca erati geloase pe baiatu meu.Am vorbit mai multe cu o fata de clasa a 8a si m-a asigurat ca baiatul ei e foarte multumit de cum il satisface ea oral si anal.Cu analul nu prea am reusit dar o sa incerc, insa am facut-o.L-am lasat sa o bage decat jumate la inceput iar apoi pe toata.M-a durit putin de tot cand am facuto dar acum o facem aproape in fiecare zi si a inceput sa-mi palaca .Baiatul meu este foarte multumit si mi-a zis ca putem sa profitam ca nu mi-a venit ciclul sa facem toate tipurile de sexuri.Ultima data cand am facut-o m-am simtit foarte bine , cred ca am avut orgasm .Mi-a zis ca e foarte mandru de mine .Incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult sa stau cu baiatul meu si sa il iubesc mult de tot .Cam atat am vrut sa va spun girls .

Acum, nu conteaza prea mult daca e vorba sau nu de o persoana reala in toata povestea de mai sus. Adolescentii isi incep viata sexuala mai devreme in zilele noastre (aici, de pilda, am gasit un studiu recent despre asta). Reactiile pe care le starnesc lucrurile de felul asta mi se par, insa, foarte nashpa.

Cand e ok sa-ti incepi viata sexuala? Cata lume s-a documentat in chestiunea asta? Cati parinti (sau potentiali parinti) au citit un studiu medical despre varsta la care esti pregatit fizic sa joci jocuri erotice sau sa faci sex oral sau anal? Cine a discutat cu un psiholog despre asta? Cum pot oamenii sa arunce atat de usor cu pietre bazandu-se doar pe prejudecatile lor si ale celor din jur?

Pana la urma, cui ii foloseste toata revolta asta ignoranta si ipocrita fata de “noile generatii care au luat-o razna”? Daca vrei sa faci ceva contructiv, nu e mai ok sa te informezi?

Eu n-am copii, iar daca as avea, ar fi extraterestri (ca si mine) si lucrurile ar sta altfel. Dar daca as fi in locul unui parinte obisnuit, cred ca as incerca sa fac cel putin doua lucruri:

(1) Sa-i dau copilului meu, pe masura ce poate sa inteleaga, toate informatiile de care are nevoie (i. e. sa-i explic cum se reproduc oamenii, sa-i prezint diferitele practici sexuale omenesti, sa-i vorbesc despre incarcatura emotionala asociata de obicei cu acestea, despre diferitele abordari morale vis-a-vis de sexualitate, despre boli transmisibile sexual s.a.m.d.), dintr-un punct de vedere neutru si, pe cat posibil, stiintific.
(2) Sa ii creez obisnuinta de a se informa inainte de a lua orice decizie si de a discuta deschis despre deciziile pe care le ia (indiferent despre ce e vorba).

S-ar putea sa mai fie si altele, dar acum nu-mi mai vine in minte nimic altceva.

Revenind, reactiile care m-au facut sa scriu postul asta mi s-au parut foarte aiurea. Iar daca nu vin din partea unor oameni care au ei insisi 11 ani, sunt superpenale. I mean, e cam ciudat sa te gandesti ca o sa ai un copil pe care ti-ai dori sa-l impusti, inainte sa te gandesti cum ai putea sa-l educi ca sa nu ajunga “varza”.

Plus ca s-ar putea ca unele chestii care tie ti se par “varza” sa nu fie chiar asa. Sincer, nu stiu daca e ok sau nu sa incerci sa faci sex anal la 11 ani. Chiar nu stiu. Dar vazand cum sunt adultii din zilele astea de la noi, daca o persoana de 11 ani mi-ar cere un sfat legat de asa ceva, as sfatui-o sa incerce sa se documenteze (si nu doar pe net), preferabil intr-o limba straina, si sa discute, mai degraba, cu oameni de varsta apropiata.

.. no comment (deocamdata)


“Iubirea nu inseamna doar trup, din moment ce are in vedere sentimentul, si nu este doar spirit, din moment ce se consuma intre doua trupuri” - Maurice Merleau-Ponty (Elogiul filozofiei si alte eseuri)

 
riddickDate: Friday, 2011-06-17, 16:04:40 | Message # 2
Professor
Group: Administrators
Messages: 581
Awards: 1
Status: Offline
bag tragi-comic
au fost momente cand nu m-am mai oprit din ras, dar ma opream la final si ma gandeam ce naiba e in capul generaitei astea.


Alea iacta est !
 
izaDate: Tuesday, 2012-01-31, 00:10:48 | Message # 3
Graduate
Group: Multimedia
Messages: 164
Awards: 0
Status: Offline
asta e doar unul din sutele(poate chiar miile) de cazuri ... intrati si voi pe forumuri gen bravo girls si o sa va minunati de ce gasiti acolo .. cool

 
lussyDate: Wednesday, 2012-07-11, 18:39:08 | Message # 4
Lector
Group: Moderators
Messages: 498
Awards: 1
Status: Offline
Quote (iza)
trati si voi pe forumuri gen bravo girls si o sa va minunati de ce gasiti acolo


ce am gasit acolo, Dumnezeu cu mila .. surprised

PS: baieti, nu e de ras, pur si simplu aceste fete nu stiu sa caute si sa filtreze informatiile pe care le gasesc. iar cand i-si i-au inima-n dinti si intreaba, sunt facute in fel si chip.




Juicy Pussy
 
silvyeDate: Sunday, 2012-12-02, 14:36:33 | Message # 5
Graduate
Group: Multimedia
Messages: 196
Awards: 0
Status: Offline
mda, sa nu ne mai miram cand vedem asemenea clipuri

http://www.mediafire.com/?828hmr8eyfdyfrn

http://www.mediafire.com/?8ylaxd3pgr2b0be

http://www.mediafire.com/?cicfq5489rzuvfb
Attachments: kids_play.3gp (1.02 Mb)





Message edited by silvye - Sunday, 2012-12-02, 14:41:31
 
Forum » Media Channels » Funny WTF » Copii spun lucruri traznite
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024