Friday, 2024-04-19, 19:46:31
Welcome Visitor | RSS
Riddick Campus
Home
Sign Up
Log In
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: maximus, deea, yasash, riddick  
Forum » Riddick University » Masturbation & Self-Pleasure » Handsfree Orgasm
Handsfree Orgasm
grandmasterBDate: Friday, 2012-09-07, 17:34:29 | Message # 1
Professor
Group: Moderators
Messages: 520
Awards: 1
Status: Offline
un nou tip de orgasm face ravagii in randul cunoscatorilor thumb ..
pentru a atinge punctul culminant nu se foloseste stimularea manuala a organelor genitale, de aici si numele Hands - Free

sunt multe metode de stimulare iar printre cele mai des folosite se numara penetrarea anala, folosirea vibratoarelor, autosugestia, hipnoza, etc.


 
yasashDate: Friday, 2012-09-07, 17:54:46 | Message # 2
Doctor
Group: Administrators
Messages: 1431
Awards: 5
Status: Offline
o metoda folosita si de mine e cea cu exercitii Kegel .. bine, cateodata mai folosesc si stimulare manuala, insa nu inainte de organsm ...

ce e de facut:

contractcta-ti muschiul PC (pubococcigian) la inceput in contractii scurte .. pe parcurs maresti putin durata contractiilor, iar inainte de orgasm ele vor fi lungi si intense ..



la barbati e mai rar folosita aceasta metoda, putini o cunosc, insa femeile au numeroase orgasme in timpul acestor exercitii


“Iubirea nu inseamna doar trup, din moment ce are in vedere sentimentul, si nu este doar spirit, din moment ce se consuma intre doua trupuri” - Maurice Merleau-Ponty (Elogiul filozofiei si alte eseuri)

 
lussyDate: Friday, 2012-09-07, 18:21:05 | Message # 3
Lector
Group: Moderators
Messages: 498
Awards: 1
Status: Offline
Partea placuta a exercitiilor kegel. angel Poti atinge usor orgasmul in timpul acestor exercitii. Contractia muschilor vaginali i-mi provoaca cateodata explozii de fericire heart Am observat ca de cand am inceput sa practic aceste exercitii, vaginul meu se lubrifiaza foarte usor, facand penetrarea extrem de placuta love Asadar, fetelor(si baietilor) folositi exercitiile Kegels, va aduc orgasme intense, lubrifiere buna, iar pe langa asta, puteti invata cum sa stapaniti placerea, cum sa o controlati, si cel mai important, cum sa ajunge-ti la ea.



Juicy Pussy


Message edited by lussy - Friday, 2012-09-07, 18:28:38
 
nykoDate: Friday, 2012-09-07, 22:22:31 | Message # 4
Graduate
Group: VIP
Messages: 160
Awards: 0
Status: Offline
woow ! chiar e posibil asa ceva ?
trebuie sa incerc si eu. lussy, te stimulai cumva inainte de exercitii ?


 
grandmasterBDate: Friday, 2012-09-07, 22:25:08 | Message # 5
Professor
Group: Moderators
Messages: 520
Awards: 1
Status: Offline
nyko, eu folosesc stimularea manuala inainte .. acum, nu stiu ce sa zic, noi baietii ne "incalzim" putin mai diferit fata de voi fetele ..

 
yasashDate: Friday, 2012-09-07, 22:36:50 | Message # 6
Doctor
Group: Administrators
Messages: 1431
Awards: 5
Status: Offline
nyko, depinde cat de incalzit(a) esti, zic eu ... fara stimulare manuala, timpul in care ajung la orgasm e destul de indelungat, uneori trece si o ora pana sa ajung la punctul culminant .. se mai intampla sa ajungi la un moment dat la un punct unde trebuie sa schimbi ceva ca sa mergi mai departe, asa ca treci pe manual o perioada, dupa care revii la ex initiale pana la final .. aa, mai e o perioada, inainte de orgasm, cand senzatiile sunt deosebit de intense si placute si binenteles ca vrei sa amani putin finalul ..

acum asta e ce simtim noi baietii, sau nah, ce simt eu, nu stiu GMB cum se simte in astfel de momente smok


“Iubirea nu inseamna doar trup, din moment ce are in vedere sentimentul, si nu este doar spirit, din moment ce se consuma intre doua trupuri” - Maurice Merleau-Ponty (Elogiul filozofiei si alte eseuri)

 
grandmasterBDate: Friday, 2012-09-07, 22:39:09 | Message # 7
Professor
Group: Moderators
Messages: 520
Awards: 1
Status: Offline
ca sa stie toti, eu incep pe manual inainte, iar apoi trec pe pilot automat panal la final bag

 
nykoDate: Friday, 2012-09-07, 22:41:50 | Message # 8
Graduate
Group: VIP
Messages: 160
Awards: 0
Status: Offline
aha, pai o sa astept si parerea luciei, vad ca e singura de aici care a incercat aceste lucruri. dupa aia, trec la practica

 
lussyDate: Friday, 2012-09-07, 22:56:15 | Message # 9
Lector
Group: Moderators
Messages: 498
Awards: 1
Status: Offline
nyko, stimularea manuala e optionala, o poti folosi inainte sau in pauzele dintre exercitii, cand doresti. De obicei o folosesc in momentele in care simt ca e ceva care nu functioneaza, exact cum a zis yasash, te mai blochezi uneori.

pentru tine, i-ti recomand sa te relaxezi intai, sa te detasezi de exterior putin, sa-ti creezi o atmosfera calma si linistitoare. dupa aceea, intinde-te pe spate si gandeste-te la ceva frumos. astfel te poti bucura in voie de placerile care vor urma. mangaie-te, sau pune pe cineva sa o faca in locul tau, stimuleaza-te in locurile pe care doar tu le stii, iar pe urma treci la kegels. nu uita, respira adanc de fiecare data.

succes !

PS: astept sa ne impartasesti si noua experienta avuta.




Juicy Pussy
 
yasashDate: Friday, 2012-09-07, 23:00:21 | Message # 10
Doctor
Group: Administrators
Messages: 1431
Awards: 5
Status: Offline
pentru cei care vor sa invete, ave-ti aici un mic ghid:


How to CUM (Handsfree)


“Iubirea nu inseamna doar trup, din moment ce are in vedere sentimentul, si nu este doar spirit, din moment ce se consuma intre doua trupuri” - Maurice Merleau-Ponty (Elogiul filozofiei si alte eseuri)

 
lussyDate: Friday, 2012-09-07, 23:07:43 | Message # 11
Lector
Group: Moderators
Messages: 498
Awards: 1
Status: Offline
yasash, cu fete nu gasesti ? sunt tare curioasa sa le vad in actiune



Juicy Pussy
 
yasashDate: Friday, 2012-09-07, 23:10:49 | Message # 12
Doctor
Group: Administrators
Messages: 1431
Awards: 5
Status: Offline
lussy, e mai dificil un pic, trebuie cautat in profunzime .. asa, la o simpla privire pe net, am gasit doar mesaje pe forumuri in care fetele discutau despre kegels si orgasmul, accidental cateodata, survenit in urma practicarii lor

“Iubirea nu inseamna doar trup, din moment ce are in vedere sentimentul, si nu este doar spirit, din moment ce se consuma intre doua trupuri” - Maurice Merleau-Ponty (Elogiul filozofiei si alte eseuri)

 
lussyDate: Friday, 2012-09-07, 23:15:53 | Message # 13
Lector
Group: Moderators
Messages: 498
Awards: 1
Status: Offline
asta stiu, am citit si eu o groaza de postari pe forumuri in care fetelei i-si manifestau uimirea, fericirea, surprinderea sau stupefactia ... woow, ce mi s-a intamplat azi, am avut un orgasm de m-am urcat pe pereti cand faceam niste contractii vaginale. batman



Juicy Pussy
 
grandmasterBDate: Monday, 2012-09-10, 17:37:37 | Message # 14
Professor
Group: Moderators
Messages: 520
Awards: 1
Status: Offline
am gasit un videoclip in care se vorbeste despre orgasmul femeilor, mai mult despre orgasmul spontan.



ce e de inteles din aceste lucruri:

- in primul rand conteaza starea emotianala .. daca nu esti "in the mood" nu o sa iasa nimic
- trebuie sa fii concentrata pe ceea ce faci si pe senzatiile care le simti
- creierul e organul nr 1
- imaginatia si creativitatea stimuleaza cel mai mult


 
lussyDate: Monday, 2012-09-10, 17:46:03 | Message # 15
Lector
Group: Moderators
Messages: 498
Awards: 1
Status: Offline
foarte interesant, dar cam neexperimentati amandoi facepalm se vede ca nu au facut niciodata asa ceva. ok, s-au documentat binisor cand au raspuns la intrebare, dar una e sa vorbesti din proprie experienta si alta e sa nimeresti ce au spus altii.



Juicy Pussy
 
nykoDate: Monday, 2012-09-10, 22:59:39 | Message # 16
Graduate
Group: VIP
Messages: 160
Awards: 0
Status: Offline
macar s-au straduit sa afle cate ceva, chiar daca nu stiau nimic despre acest subiect. nici noi n-am auzit de asa ceva pana acum. eu, cel putin, acum am avut primele experiente de acest gen .. am sa revin cu detalii mai incolo

pussy kiss


 
lussyDate: Tuesday, 2012-10-09, 22:12:26 | Message # 17
Lector
Group: Moderators
Messages: 498
Awards: 1
Status: Offline
trebuie avut in vedere si faptul ca principalul organ sexual al omului e creierul



Juicy Pussy
 
nykoDate: Saturday, 2012-10-13, 17:56:01 | Message # 18
Graduate
Group: VIP
Messages: 160
Awards: 0
Status: Offline
tre sa marturisesc ca am avut niste experiente "out of this world" cand am incercat aceste lucruri. inceputul e mai greu, pot aparea si blocaje uneori, insa am avut putera sa le depasesc, iar continuarea a fost minunata.

 
yasashDate: Thursday, 2012-10-25, 22:11:21 | Message # 19
Doctor
Group: Administrators
Messages: 1431
Awards: 5
Status: Offline
am gasit un video in care se foloseste stimularea cu vibratorul .. watch this



“Iubirea nu inseamna doar trup, din moment ce are in vedere sentimentul, si nu este doar spirit, din moment ce se consuma intre doua trupuri” - Maurice Merleau-Ponty (Elogiul filozofiei si alte eseuri)

 
nykoDate: Wednesday, 2012-12-19, 14:36:41 | Message # 20
Graduate
Group: VIP
Messages: 160
Awards: 0
Status: Offline
Quote (yasash)
am gasit un video in care se foloseste stimularea cu vibratorul


asta cu vibratorul e chiar cea mai simpla si la indemana metoda


 
Forum » Riddick University » Masturbation & Self-Pleasure » Handsfree Orgasm
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024