Friday, 2024-04-19, 23:29:40
Welcome Visitor | RSS
Riddick Campus
Home
Sign Up
Log In
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: grandmasterB, silvye, yasash  
Forum » Romanian Zone » Amateurs » Pitipoance, pupeze si alte vietati
Pitipoance, pupeze si alte vietati
deeaDate: Friday, 2013-01-18, 21:48:57 | Message # 1
Lector
Group: Moderators
Messages: 361
Awards: 1
Status: Offline
Desi aveam impresia ca fenomenul "pitipoanca" a inceput sa apuna, mare ne-a fost uimirea sa aflam ca pana si la televiziuni exista emisiuni care le dedica editii intregi acestor fete.

Si, pentru ca am considerat ca se cuvine ca un astfel de material trebuie facut ca la carte, am inceput sa cautam documente care sa ateste existenta "pitipoancelor". Prima oprire a fost Dictionarul Explicativ al Limbii Romane, dar, SLAVA CERULUI, nu gasit nimic aici. Asa ca am continuat cu internetul si, dupa cum era de asteptat, am gasit sute de pagini cu articole in care oamenii incearca sa defineasca acest gen de fata. Insa nu am gasit o formulare in care sa se reflecte in intregime o pitipoanca.

Am iesit pe strazi, prin parcuri, prin mijloacele de trasport in comun, la stranduri, in malluri, in cluburi si am incercat sa aflam care este elementul comun care ar putea sa le lege pe toate aceste fete. Si am ajuns la urmatoarea concluzie: exista pitipoance cu bani si pitipoance fara bani, pitipoance inteligente si pitipoance mai putin (spre deloc) inteligente, pitipoance emo, pitipoance maneliste, pitipoance rocker-ite (surpirnzator, dar exista si asa ceva) si multe alte tipuri cu care, numai enumerandu-le, am putea sa scriem o carte.

Concluzia este simpla: nu le poti defini, dar poti trage cateva concluzii privind radacina problemei, care credem ca functioneaza si in cazul barbatilor (fiind vorba despre echivalentul pitipoancelor - cocalarii) pentru ca aceata tine de natura umana.

http://www.showbiz.ro/monden....ti-poze

Added (2013-01-18, 21:48:57)
---------------------------------------------
ce fac doua fete intr-un studio

DSC07719 DSC07722 DSC07723 DSC07725 DSC07728 DSC07732

DSC07734 DSC07735 DSC07745 qqa35jamn6 rmp4ayisgd xzhao4m687




 
Forum » Romanian Zone » Amateurs » Pitipoance, pupeze si alte vietati
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024